емента . На кожну сторінку можна додати лише один тег Google.
top of page
дівчата у скелелазінні

Особлива атмосфера

Знаєш що робить звичайне місце надзвичайним?

Люди які захоплюються своєю справою.

Величезний досвід ідейного лідера в поєднанні з вмотивованою командою робить The Wall місцем, де хочеться здобувати нові навички під наглядом професіоналів, проводити час у колі друзів і вижимати з себе всі сили для поліпшення фізичної форми.

Для тебе маємо

10408581_1569535159952498_6641158659063529802_n.jpg

Високий скеледром

Стіни висотою від 7 до 12 метрів.
Можливість лазити з 
верхньою, нижньою або автоматичною страховкою.
Нові маршрути щотижня!

Зона боулдерингу

Окрема надсучасна зона боулдерингу, наповнена новітнім рельєфом та динамічними рухами. Приємна атмосфера та комфортна архітектура робить це місце чудовою альтернативою кафе чи клубу.
Проводь час з друзями за новим активним хобі!

боулдеринг у The Wall
IMG_1559.HEIC

Зона для вправ

Для швидшого прогресу скелелази винайшли купу різноманітних вправ, що зміцнюють мʼязи від пальців до кору. Займатись цими вправами ти зможеш в комфортній зоні на другому поверсі, де ми зібрали все необхідне.

Далі все залежить від тебе!

Інтерактивний скеледром

Технології вже давно захопили всі сфери нашого буденного життя скелелазіння не залишилось осторонь. Наші друзі з компанії 12Climb розробили спеціальний інтерактивний скеледром, що вміщує більше 1000 трас! Вибирай будь-яку зі свого смартфону, роби пролаз та відмічай для статистики!

інтерактивний скеледром 12climb
eng.png

А ще ...

в нас є багато всього цікавого, для того щоб ти проводив час весело, цікаво  та комфортно

Давай знайомитись

Я, Стас Клешньов, засновник The Wall

Пройшовши шлях від шкільного гуртка до Чемпіонату Світу, я присвятив скелелазінню більшу частину свого життя і знаю, скільки всього цікавого є в цьому хоббі.

Після закінчення спортивної карʼєри я вирішив направити свої зусилля на розвиток свого улюбленого спорту, зробити його доступнішим і привабливішим та розрити всю його неймовірність.

У 2015му році під моїм керівництвом відкрилася перша частина скеледрому
The Wall, задавши новий стандарт індустрії у Львові та й у всій Україні.
З того часу на Стіні виросло ціле покоління скелелазів, що можна було вже назвати скелелазним комʼюніті. Тож, ще у 2019му році ми почали розроблювати плани щодо розширення. Але через ковід ці плани довелось відкласти.

Влітку 2022го року ми обʼєднали зусилля з командою однодумців з Києва, з якими вже не перший рік розвивали скелелазіння в Україні, та увійшли до мережі SPACE Group.

А вже восени, попри дуже непрості обставини, ми відкрили нову боулдерингову зону рівня state-of-art. І це щось неймовірне не лише для Львова, а й для всієї України.
Тож, The Wall знову закріпив за собою статус найсучаснішого скеледрому України.
Приходь та перевір!

 А якщо щось не так, то кажи мені ;)

photo_2023-10-13 17.03.29.jpeg
Contact
bottom of page