емента . На кожну сторінку можна додати лише один тег Google.
top of page
скеледром the wall

Вперше на скеледромі?

Маємо для тебе спеціальну пропозицію - пакет "Перший візит".
В пакет включено вхід в зал, послуги інструктора та необхідне спорядження.

Ми наполегливо рекомендуємо провести знайомство зі скелелазінням саме з інструктором. Під час заняття ти дізнаєшся базові принципи лазіння та основи техніки безпеки на скеледромі. Це зробить твої заняття значно цікавішими та безпечнішими.

боулдеринг

І що далі?

1 / Клікай на посилання

2 / Обирай зручний час та тренера

Забронювати тренування можна за 2 тижні до запланованої дати візиту

3 / Проходь швидку реєстрацію

Вказуй свої реальні дані та підтверджуй e-mail адресу. Зробиш один раз і твій персональний кабінет mySPACE буде з тобою назавжди :)

4 / Приходь за 15 хвилин до вказаного часу

Завчасно подивись, як нас знайти, на карті

Чи я зможу?

Так, ми впевнені - лазити може кожен. Комусь це дається легше, комусь складніше. Але це природна для людини активність, варто лише активувати цю навичку.

Чи можна прийти з друзями?

Звісно! В компанії друзів буде ще цікавіше: і позмагатись можна, і підтримати один одного.
На Перший візит інструктор може взяти до 6 людей. Тож, збирай друзів та приходьте разом відкривати новий вертикальний світ.

Як одягатись?

Для скелелазіння підійде будь-яка спортивна одежа, яка не заважає рухам. Зазвичай футболка або майка зверху та штани або шорти знизу.
Взимку доречно буде взяти кофту, бо мʼязи повинні бути теплими між вправами.

Чи можна прийти з дітьми?

Ні. Для занять разом з дітьми ми рекомендуємо пакет "Сімейне тренування". Або можна забронювати дитяче тренування окремо.
Так і дорослі, і діти отримають більше задоволення від лазіння.
Але якщо діти старше 14 років, то можна займатись разом за послугою "Перший візит".

Що потрібно щоб спробувати?

Тобі потрібно лише забронювати тренування, обравши зручний день та час на сайті, подивитися, як до нас дістатись у розділі "Контакти", та прийти за 15 хвилин до початку заняття. Про все інше подбаємо ми.

Що буде на занятті?

Кожне заняття складається з розминки, знайомства з технікою безпеки та правилами на скеледромі, безпосередньо лазіння на боулдеринговому та на високому скеледромі та коротенької заминки.

Чи потрібне спеціальне взуття?

Для кращого контакту з рельєфом скелелази використовують спеціальне взуття - скельні туфлі або "скельники". Скельники можна орендувати на рецепції скеледрому. Але це не обовʼязково на першому занятті. Достатньо мати чисте змінне спортивне взуття, бажано з тонкою підошвою.
Увага! Скельні туфлі не замінюють звичайне спортивне взуття на тренуванні, бо вони використовуються лише під час лазіння.

А що кажуть ті, хто вже спробував?

bouldering the wall
дівчина скелелаз

Marina Rybalkina

Була кілька разів. Дуже рекомендую. Купа емоцій гарантовано. Інструктор все дуже гарно пояснює, завжди перевіряє чи добре ми все закріпили. Є купа маршрутів з різною складністю. Також наявне автоматичне страхування, де можна лазити без допомоги.
bottom of page